O nas - Odzyskiwanie pieniędzy z polisolokat - Wypłaty z Polisolokaty

Kim Jesteśmy i Dlaczego To Robimy?

Jesteśmy grupą osób, które długi czas związane są z branżą odszkodowań. Już wiele lat temu zwróciliśmy uwagę na ogromną przepaść dzielącą konsumentów korzystających z produktów ubezpieczeniowych od instytucji, których działalność przynajmniej w założeniu ma chronić ludzkie życie, mienie i zabezpieczać przyszłość. Z doświadczenia wiemy, że w praktyce tak się nie dzieje, że siła jest po stronie tych, którzy posiadają większy kapitał. W praktyce oznacza to, że w wielu przypadkach roszczenia wypłacane przez firmy ubezpieczeniowe są nieadekwatne do szkody jaka miała miejsce.

Dzieje się to również w przypadku produktów finansowo-ubezpieczeniowych gdzie produkt mający w założeniu zabezpieczyć finansowo klienta wykazuje straty lub tak jak w przypadku polisolokat naraża klienta na straty sporej części środków poprzez rozbudowane zapisy w treści umów pozwalające potrącić środki w przypadku rezygnacji bądź wcześniejszego zakończenia produktu. Mając świadomość jak wygląda rynek odszkodowań wiemy doskonale, że również i w tym przypadku większość poszkodowanych konsumentów nie będzie w stanie samodzielnie odzyskać straconych środków, spora część z nich żyjąc w nieświadomości z pewnością nawet nie dowie się o takiej możliwości.

Jesteśmy po to aby pomóc takim osobom i przy współpracy z najlepszymi kancelariami prawnymi w Polsce uczestniczyć w dostarczeniu klientom usługi umożliwiającej odzyskanie środków bez ponoszenia kosztów na starcie. Naszą działalność połączyliśmy z pasją jaką jest marketing internetowy i możliwości jakie niosą social media by w ten sposób dotrzeć do jak największej ilości osób potrzebujących pomocy. Wspierane przez nas działania kancelarii wykazują się dużą skutecznością co jeszcze bardziej napędza nas do działania. Jeśli jesteś w sytuacji pozornie bez wyjścia skontaktuj się z nami, nasi doradcy wskażą Ci najlepszy możliwy sposób rozwiązania Twojego problemu.

Zgłoś się do nas pod numerem telefonu: 575 077 999

adresem email pomoc@wyplatyzpolisolokaty.pl
lub wypełnij formularz zgłoszeniowy poniżej:
Uzyskaj pomoc
Call Now ButtonZadzwoń teraz